Mezinárodní mládežnický florbalový turnaj Prague Games opět v Praze

Zveme vás na mezinárodní mládežnický florbalový turnaj Prague Games, který organizuje Tatran Střešovice a Excalibur Tours Praha s podporou Hlavního města Prahy a ve spolupráci s Českou Florbalovou Unií. Nenechte si ujít florbalovou mládežnickou elitu, která se v Praze sejde jako každý rok a utká se proti sobě.

Již po desáté se v Praze proti sobě utkají týmy z různých koutů světa. Letos přivítáme florbalisty z Česka, Finska, Lotyšska, Maďarska, Německa, Norska, Polska, Ruska, Singapuru, Slovenska, Slovinska, Švédska, Švýcarska a Ukrajiny. Kvalitní florbal, skvělá podívaná a také atmosféra vypukne 10. července. Všechna fínále se odehrají 13. července v hale Podvinný mlýn, nedaleko metra Českomoravská.

Celý turnaj je rozdělen do 9 kategorií (B12, B13, B14, B15, B16, B18, G14, G16 a G18). Jedná se o rozdělení na dívky a chlapce a dále dle věkových kategorií. Prague Games se odehrají v 16-ti halách po celé Praze. Pro účastníky turnaje organizátoři připravili i doprovodný program a různé slevy na pražské památky či  MHD.

Nestyďte se a přijďte se podívat i fandit!

 

Fotografie: internetové stránky pořadatele.

Mezinárodní mládežnický florbalový turnaj Prague Games opět v PrazeMezinárodní mládežnický florbalový turnaj Prague Games opět v PrazeMezinárodní mládežnický florbalový turnaj Prague Games opět v Praze

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka