Měsíc lásky v Aquapalace Praha

Májové saunování, týden wellness i koktejly pro zamilované ve Vodním baru. Měsíc květen patří lásce, úsměvům a radosti ze života. Proto je pro vás tento měsíc v aquaparku v Čestlicích připraveno několik akcí, které pohladí nejen vaši duši, ale také tělo.

Vezměte partnera, kamaráda nebo kamarádku a přijďte do Aquapalace Praha. Ve Vodním a Saunovém světě se uskuteční Noc naturistů i Májové saunování při svíčkách. Celý měsíc jsou připraveny májové partnerské balíčky ve SPA centru i konzultace s odborníky na Feng-Shui a osobní rozvoj na téma Typologie a harmonizace partnerských vztahů. Navíc do konce května platí cenově výhodná akce, kdy při koupi vstupenky na 3 hodiny získáte vstup na celý den.

TIPY NA MÁJOVÉ AKCE – Vodní a Saunový svět

  • Sobota 7. května – Noc naturistů aneb koupání bez plavek: Večerní párty pro naturisty ve Vodním světě a Saunách. Pro všechny je připraveno zvýhodněné vstupné.
  • Sobota 14. května – Májové saunování při svíčkách: Připraveno je prodloužené saunování do půl dvanácté. Májovou atmosféru dokreslí hořící svíčky, relaxační hudba i chutné koktejly v Saunovém baru.
  • Sobota 28. května – Koupání a saunování při svíčkách: Celý aquapark i Saunový svět se promění v romantikou nabité místo. Výzdoba z květin, svíček a příjemná hudba dokreslí romantickou atmosféru.

TIPY NA MÁJOVÉ AKCE – SPA centrum

Partnerské balíčky v týdnu od 1. do 8. května

Vybrat si můžete ze dvou druhů partnerských balíčků:

  1. Partnerský hammam pro 2 osoby na 60 minut, klasická masáž s rašelinovou terapií pro 2 osoby na 60 minut a láhev lahodného sektu. Cena balíčku pro pár je 2 990,- Kč.
  2. Privátní mini SPA s mísou ovoce a sektem po dobu 60 minut a partnerský hammam na 60 minut. Cena balíčku je 1 990,- Kč.


Konzultace na téma Typologie a harmonizace partnerských vztahů

Odborníci na osobní rozvoj vám poradí co dělat, aby byl vztah šťastný. Cena za 60 minutovou konzultaci je v termínech 16. a 23. května od 15 do 20 hodin a 18. a 25. května od 11 do 20 hodin 1 000,- Kč. Ke konzultaci potřebujete znát datum a hodinu narození obou partnerů a země narození partnerů.

Měsíc lásky v Aquapalace PrahaMěsíc lásky v Aquapalace PrahaMěsíc lásky v Aquapalace PrahaMěsíc lásky v Aquapalace Praha

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka