Masáže pro zdraví, krásu a pohodu

V dnešní uspěchané době je dobré se občas zastavit, zklidnit a dopřát odpočinek své mysli i tělu. K tomu je jako stvořená masáž, při níž se nejen rozplynou všechny starosti. Masáž se může stát vaším posláním, stačí jen odborné vědomosti a také odhodlání pomáhat lidem s vleklými zdravotními problémy. Masérská škola Inprov nabízí širokou škálu kurzů pro profesionály i veřejnost, které pomohou bojovat s bolestí, psychickými problémy i kosmetickými nedostatky.

Teoretické znalosti jsou pro účinné masáže nepostradatelné. Ještě důležitější je však praktický nácvik, kterému je v rámci všech masérských kurzů věnována náležitá pozornost. Vítané doplnění představují také zajímavé přednášky o zdravém životním stylu a souvisejících aspektech.

Masérské kurzy pro každého

Více než 25 let zkušeností s vedením masérských kurzů je zárukou vysoké odbornosti a profesionálního přístupu pořádaných společností Inprov. Masérské kurzy mají překvapivě široké zacílení. Samotní maséři by se měli neustále zdokonalovat v nových technikách. I fyzioterapeuti mohou své dovednosti posunout na vyšší úroveň a získat inspiraci k účinnější úlevě od bolesti díky nejrůznějším masérským technikám. Ovšem i kosmetičky nebo pedikéři mohou za pomoci odborně vedených masérských kurzů rozšířit pole své působnosti a poskytovat svým klientům komplexnější služby, což řada zákazníků jistě ocení.

Jsou kurzy užitečné i zájemcům z řad širší veřejnosti? Proč by ne! Zatímco amatérská masáž může mnohdy způsobit více škody než užitku, správně vedenou masáží můžete svým blízkým ulevit od nepříjemných potíží.

 

Pro koho jsou masérské kurzy vhodné:

  • Maséři
  • Fyzioterapeuti
  • Kosmetičky
  • Pedikéři
  • Široká veřejnost

 

Masáže pro každé potíže

Účinné masáže pro úlevu od bolesti a dalších zdravotních potíží

Absolvováním akreditovaného masérského kurzu klasické nebo sportovní masáže lze získat osvědčení potřebné k živnostenskému podnikání.

Neméně důležité jsou další rehabilitační techniky, reflexní masáže, masáže pro odblokování krční páteře a podobně. Nejen sportovci nedají dopustit na tejpování. Oblíbenou metodou vyžadující jistou zručnost a přesnost je baňkování, akupresura a reflexologie. Vzrůstající popularitě se těší také Mojžíšové cviky na odstranění neplodnosti. Příjemnou relaxaci nabízí aromamasáž nebo masáž lávovými kameny.

Exotické a netradiční masáže pro duševní pohodu

Na poli masáží mají výrazné zastoupení metody, jejichž kořeny sahají do Asie, zejména thajská, ajurvédská nebo tantra masáž. S tím souvisí také tradiční čínská medicína a dietetika. Ke zlepšení proudění energie je určena čakrová nebo meridiánová masáž. Zajímavou alternativu nabízí také práce s tělovými svícemi pro odstranění negativní energie.

Příjemné masáže pro krásnější vzhled

Nejen pro milovníky sladkého je jako stvořená čokoládová a medová masáž, která stimuluje smysly, hydratuje a zjemňuje pokožku.

Z kosmetického hlediska stojí za zmínku neméně oblíbená lymfatická masáž, která pomáhá rozproudit lymfatický systém, a tím detoxikovat organismus a bojovat s nevzhlednou celulitidou. Jako doplněk poslouží kosmetická lymfodrenáž obličeje.

 

Na adrese www.inprov.cz se dozvíte více o široké nabídce masérských kurzů pořádaných pod záštitou školy Inprov.

Masáže pro zdraví, krásu a pohodu

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka