Limitovaná edice MANUFAKTURA Perníčky

Zpříjemněte si blížící se chladné zimní měsíce s originální limitovanou edicí MANUFAKTURA Perníčky a vneste tak do svého domova pravou vánoční atmosféru. Báječná vůně, inspirovaná medem a typicky perníkovým kořením – skořicí, badyánem, hřebíčkem, zázvorem a kardamonem Vás prohřeje a nádherně provoní. Výtažek z medu zvláční a hydratuje Vaši pokožku.  

Zvláčňující glycerinové mýdlo s medem, vitamínem E a vůní perníčků

Základem tohoto mýdla jsou rostlinné oleje a zvláčňující glycerin, který zadržuje v pokožce potřebnou vlhkost. Je obohaceno o výživný medový extrakt a vitamín E, který napomáhá udržet pokožku pevnou a hladkou. Bohatá pěna zanechá pokožku jemnou, hebkou a krásně provoněnou báječnou hřejivou vůní perníčků.

 

Pečující sprchový gel s medem, panthenolem a vůní perníčků

Pečující jemně pěnivý sprchový gel s medem, panthenolem a obilnými klíčky zanechává pokožku hedvábně jemnou a čistou. Obilné klíčky a medový výtažek pokožku zvláční, hydratují a dodají jí pocit sametové hebkosti. Panthenol ji zklidní a regeneruje. Sprchování zpříjemní báječná hřejivá vůně medových perníčků.

 

Výživná koupel s mandlovým olejem, medem a vůní perníčků

Horká perníčková koupel poskytne organismu dokonalou relaxaci. Díky obsahu mandlového oleje chrání pokožku před vysušením a zanechává ji hladkou a jemnou. Výtažky z obilí a medu pokožku zvláční a hydratují, panthenol ji zklidňuje a regeneruje. Během koupele je organismus stimulován na několika úrovních. Teplá voda, účinné přidané látky a vonné oleje pronikají přes pokožku do těla a vdechováním uvolňují vnitřní i vnější napětí, únavu a stres. Příjemný pocit z koupele umocňuje bohatá pěna a báječná hřejivá vůně medových perníčků.

Limitovaná edice MANUFAKTURA Perníčky Limitovaná edice MANUFAKTURA Perníčky Limitovaná edice MANUFAKTURA Perníčky

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka