Letošní Miss Orient známa

Letošní, již 6. ročník soutěže MISS ORIENT, přinesl určitě zajímavé umělecké a estetické zážitky. Finalistky se téměř po celý rok pečlivě připravovaly, aby byly právě ony ty nejlepší.

Finálový večer MISS ORIENT 2010 proběhl opět v Praze, v Metropolitním divadle.  Sliboval nevšední zážitky, jejichž zárukou byly také zahraniční hvězdy světového formátu – tanečnice a lektorka Jillina (USA) a tanečník a lektor Khaled Mahmoud (VB/Egypt). Hosté svou přítomností podtrhovali význam události, a to se jim bezpochyby povedlo.
Naprosto úžasné choreografie předvedli společně s tanečnicemi a lektorkami Centra Tance.

Například ukázku z představení Belly Dance Evolution, kdy pod vedením tanečnice Jilliny vystoupily Katka Krejčová, Lenka Zychová a Latifah.
S vystoupením „Hořící choreografie“ vykouzlil nevšední zážitek Khaled Mahmoud se skupinou tanečnic, která se sešla jen pro tuto příležitost (Martina Ahmed Čermáková, Lucie Coufalová, Karolina Idrisová, Lada Janáčková, Dorotka Kajfoszová, Šárka Martináková, Sahar, Jitka Svobodová, Zuzana Uhlířová – Chorvatsko, Marie Vaněčková, Marie Vaštáková, Hana Vorlíčková, Warda, Gaelle Chocolata - Francie, Chahla - Francie).

Večerem provázel vtipně a kultivovaně Dominik Heřman Lev a bezesporu i on přispěl ke spokojenosti  diváků v hledišti Metropolitního divadla.

Hlavními aktérkami však bylo deset dívek, které statečně bojovaly a předvedly to nejlepší, co mohly. Porota měla proto velmi těžkou práci.

Titul Miss Orient 2010 i korunku si odnáší krásná orientální tanečnice z Brna, Milena Vyparinová.

Za fotografii děkujeme Centru Tance. Nová Miss Orient na fotografii uprostřed.

Letošní Miss Orient známa

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka