Last minute Hotel KOMORNÍ HŮRKA

5.2. - 5.3.2017

Lázeňský a wellness hotel se nachází u Františkových Lázní. Leží na samé hranici ochranného pásma národní přírodní památky, kterou je nejmladší sopka ve střední Evropě – Komorní hůrka. Součástí hotelu je rekreační a rehabilitační zařízení s bazénem, vybaveným masážními tryskami, vířivou lavicí, gejzírem, silným protiproudem a whirpoolem. Jedinečné sauny jsou součástí bazénové části. Balneo Centrum vedou odborní lékaři a tým zdravotních a rehabilitačních sester.

Minimální délka pobytu 4 noci

4 noci     4 510,– za osobu

5 nocí     5 530,– za osobu

6 nocí     6 550,– za osobu

Příplatek za jednolůžkový pokoj 200,- Kč /noc

Cena zahrnuje: ubytování s polopenzí, snídaně formou bufetu, večeře servírované o třech chodech, volný vstup do wellness centra (po-pá 14–20, so-ne 09–20), volný vstup do Cardiozone (fitness) a na tenisový kurt - dle počasí, 2 lázeňské procedury denně (po-pá kromě příjezdového a odjezdového dne), bez lékařského vyšetření, parkovné, župan k dispozici na pokoji, 3× denně Shuttlebus do Františkových Lázní.

Last minute Hotel KOMORNÍ HŮRKALast minute Hotel KOMORNÍ HŮRKALast minute Hotel KOMORNÍ HŮRKALast minute Hotel KOMORNÍ HŮRKALast minute Hotel KOMORNÍ HŮRKA

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka