Jarní saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka

Přivítejte přicházející jaro blahodárnými saunovými ceremoniály v Aquacentru Šutka. Ve čtvrtek 14. 3. 2019 dopřejte svému tělu klid, pohodu a zbavte se jarní únavy. Zážitkové saunové ceremoniály můžete vyzkoušet od 15:00 do 20:00. Program doplní také zábavná soutěž Windstorm Master - soutěž o nejsilnější mávnutí ručníkem o volné vstupy do Aquacentra. Nechte se hýčkat a navštivte saunu i páru Aquacentra Šutka!

Aquacentrum Šutka má pro vás připraveny jarní relaxační saunové ceremoniály, které dají odpočinout vašemu tělu i duši. Přijďte nabrat tolik potřebnou energii pro přicházející jaro. Profesionální saunéři pomocí víření horkého vzduchu, polévání kamenů aromatickou přírodní esencí a dalších procedur vám představí novou dimenzi saunování. V čase od 15:00 do 20:00 budou připraveny různé typy saunových ceremoniálů na témata, jako jsou Jarní tání, Horský les, Hobbit nebo Oáza. V 15:30 a 18:15 se všichni odvážlivci budou moci předvést a vyzkoušet svou sílu v rámci soutěže Windstorm Master - soutěže o nejsilnější mávnutí ručníkem o volné vstupy do Aquacentra. V páře se také můžete nechat hýčkat beauty procedurou s využitím bylinkového solného a sladkého jarního peelingu.

Saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka spojují blahodárné účinky saunování,  relaxaci a odpočinek společně s výjimečným zážitkem a nevšední show. Zážitkovému saunování je v Aquacentru Šutka vyčleněna vždy jedna sauna a jedna pára. Ostatní funkční dle běžného provozu. Veškerý program saunových ceremoniálů je zahrnut do běžné ceny vstupného.

Bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách nebo na www.facebook.com/AquacentrumSutka.

Fotografie zaslala Ing. MONIKA ŠVARCOVÁ, marketingový specialista TRADE CENTRE PRAHA a.s. - děkujeme.

Jarní saunové ceremoniály v Aquacentru Šutka

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka