Ideální práce pro kreativní ženu? Staňte se Make Up Artistkou

V těchto dnech se nejedna z nás zamýšlí nad tím, jak být stále atraktivním na trhu práce a nad možností rozvoje svého profesního zaměření. Chcete se obohatit o nové zkušenosti nebo se stát profesionálem v oboru? Zamyslete se nad možností stát se profesionálním vizážistou.

Make up artist neboli profesionální vizážista je atraktivní zaměstnání, které umožňuje být časově flexibilní. Ideální práce pro kreativní ženu.

Ať už je Vaším cílem pracovat s fotografy, modelkami, módními návrháři, herci nebo zkrášlovat nevěsty v jejich významný den, vždy budou na světě existovat lidé, kteří budou potřebovat služby profesionálních vizážistů. Přirozenou vlastností každé ženy je líbit se. Žena, která je spokojená se svým vzhledem, působí vyrovnaně a sebevědomě, což také napomáhá jejím profesionálním výsledkům.

Nicméně za jakýmkoliv úspěchem stojí nutnost kvalitního vzdělání, přípravy a praxe.

SURFACE přední škola v oblasti líčení nabízí kurzy, které jsou určeny všem, kteří se chtějí stát profesionály v oblasti make upu. Škola líčení na trhu vyniká tím, že lektory kurzů jsou ti nejlepší vizážisté na českém trhu. Studenti se tak mají možnost setkat s jedničkami v tomto obotu a naučit se od nich triky, které jsou prověřeny několikaletou praxí.

K tomu, abyste mohla začít, se musíte naučit základy líčení. K tomu je určen rekvalifikační make up kurz. Není potřeba předchozí vzdělání v tomto oboru. Během kurzu je zajištěno veškeré vybavení. Jelikož se navíc jedná o akreditovaný kurz MŠMT, určitou výhodu mají nezaměstnaní, kteří jsou pod křídly úřadu práce. Úřad práce sice může rekvalifikaci navrhnout a zaplatit, ale také nemusí. Kurz trvá 5 dnů, 40 hodin a cena kurzu je 7.500,- Kč.

Pokud víte, že se vizážistice chcete věnovat naplno, doporučujeme MASTER Make Up Kurz. Jedná se o intenzivní kurz, který Vás kompletně připraví na dráhu vizážisty. V ceně kurzu je zahrnut make up kit a portfolio, což jsou nezbytné věci pro začínajícího vizážistu. Po absolvování získáte Certifikát akreditovaný MŠMT. Kurz trvá 15 dnů, 120 hodin a cena je 31.500,- Kč

SURFACE profesionální škola líčení, Belgická 14, Praha 2, 120 00

Ideální práce pro kreativní ženu? Staňte se Make Up ArtistkouIdeální práce pro kreativní ženu? Staňte se Make Up ArtistkouIdeální práce pro kreativní ženu? Staňte se Make Up ArtistkouIdeální práce pro kreativní ženu? Staňte se Make Up Artistkou

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka