HOTEL RŮŽE *****

Unikátní 5 hvězdičkový Hotel Růže se nachází v samém srdci Českého Krumlova. Stylový hotel umístěný v prostorách bývalé Jezuitské koleje ze 16. století představuje jednu z nejstarších a nejlépe dochovaných staveb Českého Krumlova. Jedinečný komplex uchovávající si krásu renesanční architektury je vhodným místem pro romantické a wellness pobyty, uspořádání konferencí, firemních setkání, večírků, svatebních obřadů či hostin.

Hotel poskytuje ubytování ve výjimečném stylu a pohodlí 70 klimatizovaných plně vybavených pokojů a apartmánů. Samozřejmostí je koupelna s toaletou, klimatizace, lednička, satelitní TV či bezdrátové Wi-Fi připojení. Pro uspořádání konferencí, firemních setkání, svateb či večírků je možné využít Jezuitský sál s kapacitou až 200 osob situovaný v prvním patře hotelu, odkud je krásný výhled na zámek a město. Hodovní síň s krbem v přízemí hotelu je vhodná pro pořádání soukromých večírků a ideální prostor pro menší společnost nabízí Rotary salonek či Salónek Viléma z Rožmberka.

Nedílnou součástí Hotelu Růže je restaurace, která nabízí rozmanitý výběr excelentních jídel české i světové kuchyně, skvělých vín i vynikající atmosféru okořeněnou personálem oblečeným do historických kostýmů. Hoteloví hosté si zde mohou vychutnat také bohaté bufetové snídaně. K romantickému posezení zve letní terasa hotelu s krásným výhledem na meandr řeky Vltavy a tichý park. Pokud máte chuť na něco dobrého, v Lobby baru u hotelové recepce si můžete vybrat z široké nabídky zákusků, kávových specialit a cocktailů.

Pro skupinové hosty je připraven nezapomenutelný zážitek v podobě „Rožmberského veselí“, které spojuje středověkou hostinu s bohatým doprovodným programem. Během bohaté tabule při svíčkách si hosté mohou vychutnat atmosféru 16. století poslechem dobové hudby, vystoupením fakíra, břišní tanečnice, kejklířů, kouzelníka, šermířské skupiny či souboru renesančních tanců, kdy jsou hosté pozváni na parket.

Ke zpříjemnění pobytu lze využít také služeb hotelového Wellness Centra s bazénem, saunou, soláriem a masážemi. Wellness Centrum nabízí 8-metrový bazén s protiproudem, relaxaci ve vířivce, regenerační koupele v dřevěných kádích, klasické i sportovní masáže či léčivé zábaly různých druhů.

HOTEL RŮŽE *****HOTEL RŮŽE *****HOTEL RŮŽE *****HOTEL RŮŽE *****HOTEL RŮŽE *****

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka