HOTEL RESORT RELAX

Zažijte krásnou přírodu a komfort na břehu Lipenského jezera. Díky nově vybudovanému 680m² Wellness a Spa centru si v hotelu užijete opravdový RELAX po celý rok. Očekávat můžete kompletní služby, profesionální přístup a přátelskou atmosféru. Nabízíme romantické, aktivní, sportovní a relaxační pobyty.

Ubytování pro vás připravíme v hlavní hotelové budově, dependanci Maják přímo u hotelové pláže a přístaviště a v nově vybudovaných apartmánových domech. Část apartmánů má i vlastní infra saunu a krbová kamna pro dokonalou pohodu při vašem pobytu. Pro nejnáročnější hosty je k dispozici apartmán Admirál s vlastním wellness (sauna, whirlpool na terase, krbová kamna, bar). Každý apartmán disponuje plně vybavenou kuchyní a balkónem nebo terasou s jedinečným výhledem na vodní hladinu lipenského jezera.

V hotelové restauraci servírujeme tradiční českou regionální i mezinárodní kuchyni. Pohodovou atmosféru hotelové restaurace dokreslují krbová kamna, která zpříjemňují chvíle strávené při jídle a posezení s přáteli zejména v chladnějším počasí. V letních měsících je k dispozici také venkovní terasa a Gril Bar Ragata s ojedinělým výhledem na Lipno.

Wellness na 680m² nabídne:

Nerezový bazén

Luxusní koupání v létě v zimě bez ohledu na počasí v bazénu o rozměru 60m² a teplotou vody 30°C. Bazén nabídne také masážní lavici pro ještě větší relaxaci.

Saunový svět

Blahodárné a zdraví prospěšné účinky saunování jsou známé již dlouhá léta. Díky střídání teplot, ke kterému během saunování dochází je zajištěno intenzivní prokrvení pokožky, regenerace svalů a intenzivní vylučování škodlivin z těla. Tato procedura také posiluje imunitu a prospívá duševní pohodě. Co je pro vás v saunovém světě připraveno:

 • Finská sauna s provozní teplotou 90°C
 • Bio sauna s provozní teplotou 60°C a vlhkostí vzduchu 40%
 • Parní aroma lázeň s provozní teplotou 45°C a vlhkostí vzduchu 100%
 • Sprchy s přívalovým ochlazovacím vědrem
 • Venkovní ochlazovací bazén

Venkovní vířivka

Dokonalá pohoda a unikátní relaxace těla i mysli na čerstvém vzduchu. Teplota vody 34 - 36°C. Vířivka pro 6 - 8 osob

Privátní wellness

Toužíte po odpočinku v naprostém klidu a soukromí? Využijte naší nabídky privátního mini wellness s finskou saunou a vířivkou pro až 4 osoby. Privátní wellness je nutné rezervovat předem.

 • Kombinovaná finská sauna s možností individuální regulace teploty
 • Venkovní vířivka s teplotou vody 36°C
 • Sedačka pro pohodlnou relaxaci
 • Sprcha
 • LCD TV

SPA procedury

Dejte sbohem únavě, stresu a bolavým svalům. Vyberte si některou z nabízených procedur a nechte se hýčkat našimi zkušenými maséry.

 • Nové a moderně zařízené masérny
 • Profesionální přístup masérů
 • Procedury pro páry i jednotlivce

Marina & Sport

Soukromá hotelová pláž s možností zapůjčení lehátek a slunečníků.
Půjčovna vodních sportů

Poznejte Lipno z jiné perspektivy. Vodní hladinu můžete brázdit na pramici či paddleboardu nebo si udělejte nevšední výlet na jednom z našich rychlostních double kajaků Hobie s kormidlovacím systémem a unikátním pohonem pomocí speciálního šlapacího pedálu. Hitem jsou čluny Whaly se spalovacím motorem pro 6 – 8 osob, na které nepotřebujete kapitánský průkaz a můžete tak objevovat Lipno podle svého. Vysvětlíme, zaškolíme a garantujeme, že se vám nebude chtít z vody! Pro firmy pořádáme velmi oblíbené školy jachtingu!

Půjčovna kol, elektrokol, koloběžek, inline bruslí. Užívat si sportu je možné také přímo v areálu našeho resortu, kde si můžete zahrát volejbal, ping pong, badmington, fotbálek a mnoho dalšího.

Jsme ideální místem pro skupinové (sportovci, golfisté a jiné tématické skupiny), ale i individuální pobyty (rodiny s dětmi, senioři vítáni).

Virtuální prohlídka http://www.hotelresortrelax.pano3d.cz/

HOTEL RESORT RELAXHOTEL RESORT RELAXHOTEL RESORT RELAXHOTEL RESORT RELAXHOTEL RESORT RELAXHOTEL RESORT RELAXHOTEL RESORT RELAXHOTEL RESORT RELAXHOTEL RESORT RELAXHOTEL RESORT RELAX

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka