FOR FITNESS & WELLNESS - skvělé setkání odborníků

2. ročník festivalu zdravého životního stylu FOR FITNESS & WELLNESS a 6. mezinárodní veletrh bazénů, bazénových technologií, saun a lázeňství BAZÉNY, SAUNY & SPA vytvořil skvělé zázemí pro setkání odborníků a odborných návštěvníků. Přivítal také všechny zájemce o bazénové technologie, fitness a wellness. Bohatý doprovodný program nabídl řadu přednášek pro maséry nebo třeba přednášku o zdravém saunování.

Společnost RAIN.cz zde měla také vlastní expozici reprezentující on-line magazín WellnessNoviny.cz a internetový portál RomantickePobyty.cz, na níž jsme nabízeli wellness pobyty, či prázdninové a víkendové pobyty s nabídkou wellness aktivit našich partnerů.  Také jsme informovali o činnosti České asociace wellness. Ve čtvrtek ráno zde informace předávala zástupkyně ČAW Denisa Honyšová a ve čtvrtek i v pátek člen představenstva Pavel Hofrichter.

Ve čtvrtek 10. března proběhlo na slavnostním Galavečeru, který se konal u příležitosti veletrhu, vyhlášení výsledků soutěže Bazén roku. Do letošního ročníku se přihlásilo celkem deset bazénových provozů, z toho Aquapark Uherské Hradiště vstoupil do obou kategorií soutěže. Volba byla pro porotu náročná a výsledky byly očekávány s velkým napětím. V kategorii Bazén roku byly oceněny následující bazénové provozy – na třetím místě se umístila současně dvě vodní díla – Centrum vodní zábavy Kdyně, kterou do soutěže přihlásila společnost Syner, s.r.o. a Wellness Kuřim, jejímž přihlašovatelem bylo Město Kuřim. Druhé místo získalo letní koupaliště Hradec Králové se svým přihlašovatelem společností Centroprojekt a.s. Vítězem kategorie Bazén roku se stal Aquapark Uherské Hradiště, za něž si cenu převzali zástupci Města Uherské Hradiště a provozovatele.

V kategorii Aquapark desetiletí získali cenu – za třetí místo Aquapark Olomouc, jenž byl přihlášen svým provozovatelem společností Aquapark Olomouc a.s., druhé místo plavecký bazén Valašské Meziříčí, který byl přihlášen společností ST SERVIS s.r.o. Absolutním vítězem této kategorie se stal Aquapalace Čestlice, který byl do soutěže přihlášen společností GMF Aquapark Praque a.s.

Na veletrhu se představilo mnoho dalších vystavovatelů, kromě firem nabízejících bazény, sauny a další wellness vybavení to byla např. lázeňská a pobytová zařízení Lázně Luhačovice a Lázně Libverda, kosmetika Mary Kay ad.

 

Podívejte se na video z dílny Ivoše Žurka - Naturista.TV. Je zde návštěva expozic orientovaných zejména na sauny a také naší expozice Rain.cz s rozhovorem s Pavlem Hofrichterem.

FOR FITNESS & WELLNESS - skvělé setkání odborníkůFOR FITNESS & WELLNESS - skvělé setkání odborníkůFOR FITNESS & WELLNESS - skvělé setkání odborníkůFOR FITNESS & WELLNESS - skvělé setkání odborníkůFOR FITNESS & WELLNESS - skvělé setkání odborníků

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka