Foodparade

Pro milovníky dobrého jídla máme dobrou zprávu, druhý ročník Foodparade se uskuteční 8. a 9. září 2012. Kulinářské lahůdky si budete moci vychutnávat na novém místě - v krásných zahradách zámku Troja.

Doufáme, že i letos vám bude chutnat. Foodparade přináší lidem radost ze společného setkání a zážitku ze skvělého jídla. Představí známé pražské restaurace a jejich šéfkuchaře, kteří připraví své nejlepší speciality. Ochutnáte vynikající vína, lahodnou kávu, výborné pivo, exotické koktejly a delikatesy z celého světa. Po celé dva dny bude připraven pro malé i velké labužníky bohatý program.

Hlavní mediální partner – F.O.O.D. Partneři – Alakarte, Nescafé Dolce Gusto, WineWorld

 

CO OCHUTNÁTE

Restaurace – Dock House, Green House, Krystal Mozaika Bistro, Máneska, Mozaika, Le Patio, Občanská Plovárna, Sushitime, U Modré Kachničky

Nápoje – Doubleshot, La Caoba, Nescafé Dolce Gusto, Pivovar Chotěboř, True Tea, WineWorld

Delikatesy – aKoření, Garletka, Vinice Salabka

A ti další – Albert, Bauknecht, MAKRO, Procter & Gamble, Whirlpool

 

PROGRAM

Doprovodný program se uskuteční každý den v Konírně Zámku Troja od 11.30 do 20.30. Můžete se těšit na kuchařské show, řízené kávové degustace, povídání o víně, ochutnávky destilátů a barmanské show.

Pro děti jsou připraveny kreativní dílny, kurzy vaření a mnoho dalších nejen kulinářských překvapení.

 

VSTUPENKY

Návštěva Foodparade je možná pouze s platnou vstupenkou. Vstupenky jsou jednodenní, v prodeji vždy na konkrétní den a platí pouze pro jeden vstup do areálu. Vstupenky v předprodeji jsou cenově zvýhodněné, základní vstupné je levnější o 50 Kč a snížené vstupné o 25 Kč.

 

Vstupenky V PŘEDPRODEJI

  • Dospělí 300 Kč (100 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
  • Senioři 250 Kč (50 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
  • Studenti 250 Kč (50 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
  • Děti do 10 let vstup zdarma

 

Vstupenky NA MÍSTĚ

  • Dospělí 350 Kč (150 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
  • Senioři 275 Kč (75 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
  • Studenti 275 Kč (75 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
  • Děti do 10 let vstup zdarma


Vstupenky je možné zakoupit na následujících místech

- ve škole vaření Chefparade, Husitská 56, 130 00 Praha 3 (otevřeno každý pracovní den od 9.00 do 17.00 nebo dle předchozí domluvy, platba pouze v hotovosti) - poslední den předprodeje 7. 9. 2012
- v předprodejní síti TICKETSTREAM® (v prodeji Do 7. 9. 2012 do 23.59) včetně cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour, knihkupectví KANZELSBERGER a síti prodejen BONTONLAND. Na tuto akci můžete zakoupit E-TICKET, který si zaplatíte a ihned vytisknete z pohodlí svého domova!
- na místě u vstupních pokladen (platba pouze v hotovosti) v době konání Foodparade (8. 9. - 9. 9. 2012 od 11.00 do 19.00)

 

Platidlo Chef

1 chef (šef) = 10 Kč Chef je oficiálním platidlem Foodparade. Každý účastník akce obdrží u vstupu po předložení platné vstupenky na konzumaci základní balíček 20 chefů v celkové hodnotě 200 Kč. Chefy je možné zakoupit kdykoliv během trvání Foodparade na speciálně označených místech tzv. směnárnách nebo u prodejců pohybujících se volně po areálu. Minimální počet k zakoupení je 10 chefů. Chefy není možné směnit zpět za peníze.

 

Fotografie: archiv minulého ročníku akce, posktyla Petra Plankova z Chefparade s.r.o., děkujeme

Foodparade Foodparade Foodparade Foodparade Foodparade Foodparade

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka