Dračí lodě Lipno 2010

U příležitosti slavnostního zahájení letní turistické sezóny na Lipensku se koná v areálu Loděnice Lipno a Campingu Lipno Modřín o víkendu 21.-23.5. otevřený závod Dračích lodí, který je určen pro širokou veřejnost i sportovní oddíly. Přihlásit se může úplně každý, stačí dát dohromady 20 lidí. Již v pátek začínají volné tréninky a v sobotu vyvrcholí hlavní závod. Kromě samotného skvělého závodu se můžete těšit na doprovodný program pro děti i dospělé, večerní hudební vystoupení a pivní stan.

Zveme všechny příznivce zábavy a zdravého soutěžení na 3. ročník závodu Lipno Dragon Boat Race 2010, který se letos uskuteční 22.5. v rámci Vítání letní sezóny na Lipensku. Otevřený závod pro všechny se stal z původního rodinného závodu velkolepou akcí, jaká nemá na Lipně obdoby. Kromě fandění a skvělé atmosféry nebude chybět zábavný program s hudbou a hrami pro děti.

Akce se odehraje v areálu Loděnice Lipno a Campingu Lipno Modřín, kde je možné už nyní rezervovat ubytování.

Dračího mistrovství lipenské přehrady se může zúčastnit každý, kdo má chuť si zasportovat na jedné lodi, v jednom dresu. Utvořte ze své firmy, přátel, kamarádů, sportovního klubu nebo obyvatel stejné obce partu 20 pádlujících a přijeďte se utkat s ostatními draky a dračicemi. Letos přibude nově kategorie pro školy a děti do 18 let a také závod firemních posádek. Nepotřebujete vlastní pádlo ani dračí loď. V ceně startovného je kompletní půjčovné i tréninky s názornou ukázkou odborníků.

Více o závodech, pravidlech a přihlašování ZDE.

Dračí lodě Lipno 2010Dračí lodě Lipno 2010Dračí lodě Lipno 2010

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka