Dovolená na Dolní Moravě bude letos plná sněhu, adrenalinu a legrace!

V Relax & sport resortu Dolní Morava je pořád rušno. Zimní dovolenou si tam můžete s klidem zarezervovat i bez neustálého sledování dlouhodobých předpovědí. Resort je vybaven nejmodernějším zasněžovacím systémem, který dokáže sjezdovku kompletně zasněžit asi za 60 hodin.

A až nasněží, těšte se kromě brázdění svahů a sjezdovek třeba i na zábavnou trať plnou klopených zatáček s myší dírou pod názvem Fun Line. Adrenalin a legrace určitě bude i ve snowparku nebo na crossové, sáňkařské či bobové dráze. Skipasy si můžete objednat online, ať pak nemusíte čekat na sjezdovce ve frontě. Platí na ně 15% sleva.

Areál je ideální i pro dovolenou s dětmi. V lyžařské škole na ně čeká speciálně přizpůsobený program včetně hlídání, takže si rodiče mohou jít v klidu zalyžovat a o děti bude královsky postaráno. V dětském Ski Parku Amálka si mohou natrénovat bezpečnou jízdu na pojízdném pásu, je zde i nová dětská poma a také lyžařské hřiště pro děti od 0-3 let. Pokud mají vaše děti rády společnost, přihlaste je do Mamutíkovy skupinové výuky, kde se kromě lyžování seznámí i se spoustou kamarádů a mohou se zúčastnit lyžařských závodů.

A až budete unavení, můžete si jít odpočnout do spa, na něco dobrého k snědku do pizzerie Terezka, která zajišťuje rozvoz pizzy po Dolní Moravě zdarma anebo na vyhlídku na Stezce v oblacích, kterou určitě znáte minimálně z fotek. Stezka nedávno vyhrála titul Stavba roku 2016 a také se stala absolutním vítězem soutěže DestinaCZe 2016.  Stezka je postavená v nadmořské výšce 1116 metrů a měří 55 metrů. Nabízí opravdu nádherný výhled na celý masiv Králického Sněžníku. Návštěva stezky zaručí opravdový zážitek celé vaší rodině. Je otevřena také v zimě a přístupná i lyžařům, kteří se mohou nahoru vydat i v lyžákách. Na lyže jsou dole připraveny stojany, tak nemusí mít strach, že by je táhli s sebou.

Stejně jako loni se zimní část sezóny na Dolní Moravě otevírá ve velkém stylu. 17. prosince se proto můžete těšit na Grand Opening. A ani letos nebude chybět zábavná série nočních show – Adventure Nights. Jedná se o nezapomenutelnou noční show, během které můžete sledovat různé freestyle exhibice, demo jízdy zkušených instruktorů, sledovat žongléry s ohněm, tanec roleb a mnoho dalšího.

Pro více informací se podívejte na internetové stránky. Tam najdete spoustu akčních pobytových balíčků, informace o cenách a o Resord Card – kartičce, se kterou můžete opravdu ušetřit.

Fotografie zaslala Dagmar Kutilová, mediální servis cammino…

Dovolená na Dolní Moravě bude letos plná sněhu, adrenalinu a legrace!Dovolená na Dolní Moravě bude letos plná sněhu, adrenalinu a legrace!Dovolená na Dolní Moravě bude letos plná sněhu, adrenalinu a legrace!Dovolená na Dolní Moravě bude letos plná sněhu, adrenalinu a legrace!Dovolená na Dolní Moravě bude letos plná sněhu, adrenalinu a legrace!

Naše další projekty



Partneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka