Do Aquapalace Praha s Naturista.cz bez plavek levněji!

Další naturistická párty

Bez plavek výrazně levněji než v plavkách můžete navštívit největší aquapark u nás - Aquapalace Praha. První párty po prázdninách přinese zajímavý program, večerní koupání pouze bez plavek v celém areálu aquaparku, otevřenou divokou řeku, venkovní prostory i vnitřní vlnobití, tobogány, kde to opravdu jezdí rychleji i klidnou relaxaci ve vířivce. Celý den je samozřejmě k dispozici i saunový svět, od 18. hodiny cenově zvýhodněný a ten je FKK stále.

Při další noci naturistů, kterou pořádá Naturista.cz si můžete vyzkoušet jízdu bez plavek na tobogánu (opravdu je to hodně rychlé!) nebo divoké řece či skluzavkách. Připraveno je malování na nahé tělo, diskotéka nebo aquazorbing. Párty BezPlavek je zábava pro CELOU RODINU, akce jsou připraveny hlavně pro rodiny s dětmi, nechybí soutěže o ceny a dětské hry.

Program začíná ve vodním světě ve 20 hodin. První poprázdninové naturistické setkání v Aquapalace Praha bude 15.9., v sobotu.

Navštivte také saunový svět, kde od 18 hodin za výrazně nižší vstupné si můžete užít saunování, samozřejmě bez plavek. Areál saunového světa nabízí 14 typů prohříváren, saunové ceremoniály (oblíbený je třeba medový ceremoniál nebo solný peeling).  V saunovém světě najdete i bazén, celoročně FKK bez plavek, také vířivky a relaxační zóny.

Můžete se zúčastnit programu, nebo si užít aquapark po svém. Prostor je obrovský a pokud nemáte rádi organizovanou zábavu, nikdo vás do ničeho nebude nutit. Vyzkoušejte jaké je to bez plavek v bazénu, na tobogánu či skluzavce!

Do Aquapalace Praha s Naturista.cz bez plavek levněji!Do Aquapalace Praha s Naturista.cz bez plavek levněji!Do Aquapalace Praha s Naturista.cz bez plavek levněji!

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka