dm active beauty

Ušetřete a vychutnávejte si mnoho výhod s dm active beauty kartou. dm active beauty svět výhod je určen pro všechny zákazníky, kteří se zajímají o témata wellness, zdraví a krása.

Stačí se jen přihlásit do dm active beauty světa výhod, nakupovat a sbírat body. Přihlásit se můžete buď tak, že si ve Vaší dm vyzvednete propagační leták s provizorní kartou. Zde vyplníte údaje a poštou odešlete přihlašovací formulář s Vaší adresou, na kterou Vám přijde zákaznická karta. Do té doby můžete v drogeriích dm používat provizorní kartu a sbírat body, které Vám potom budou přepsány na novou kartu. Přihlásit se můžete také elektronicky přímo na dm active beauty terminálu v dm, nebo na internetových stránkách dm.

Za každých 20 Kč nákupu Vám bude na kartu připsán jeden dm active beauty bod. Nasbírané body potom můžete na každém dm active beauty terminálu proměnit za mnoho atraktivních výhod: dm active beauty slevové knížky, active beauty edice - knižní řada pro krásu a wellness, den zážitků pro celou rodinu v Aquapalace Praha, active beauty program pro Vaše vlasy či active beauty program pro Vaši pleť a vlasy. Podrobnosti o aktuálních výhodách a bodech dm active beauty se dozvíte u dm  active beauty terminálu, v informačních materiálech ve Vaší dm, nebo na internetových stránkách.

 

 

dm active beautydm active beauty

Naše další projekty



Partneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka