DISC GOLF PARK v Chateau Hostačov

Hledáte aktivitu, která se odehrává venku, v krásném prostředí, není fyzicky náročná ani pro nesportovce, ale zároveň rozvíjí soutěživost všech zúčastněných? Pokud ano, tak v discgolfu najdete sport, který vše uvedené plní a není v Česku lepšího hřiště, než je discgolf park v Chateau Hostačov.

Jak už název napovídá, disgolf je hra inspirována tradičním golfem, ale místo odpalování míčku do jamky, je cílem hráče discgolfu dopravit disk (nebo laicky spíš známo jako létající talíř nebo frisbee) s co nejmenším počtem hodů do speciálního koše. Na rozdíl od svého staršího bratříčka golfu, discgolf nevyžaduje hodiny tréninku.

Hru si může užít i ten, kdo ji nikdy předtím nehrál. Disk zvládne hodit doslova každý, a právě v tom tkví největší přitažlivost discgolfu. Je to skvělá zábava pro celou rodinu, ale i výzva pro hráče, kteří se této disciplíně věnují na soutěžní úrovni.

Discgolf park Chateau Hostačov se nachází v malebném parku obklopující zámek Hostačov, a ukrývá se v něm 18 hracích košů. Na designu hřiště se svým podílem může pochlubit legendární Jussi Meresmaa, považován mnohými za nejlepšího designéra discgolfových hřišť na světě, a Přemek Novák, duše českého discgolfu.

Spojení kreativity designerů a rozmanitosti hostačovského terénu předurčuje jedinečné hřiště, které se může pochlubit umístěním mezi top hřišti Evropy.

Obtížnost hřiště je navržena primárně pro potřeby závodních hráčů, avšak díky jejímu postupnému navyšování mohou na prvních 9 koších nabírat zkušenosti i úplní začátečníci.

Ze všech těchto důvodů může discgolf pěkně sloužit i k aktivní části firemních akcí nebo soustředění, právě z důvodu možnosti zapojení téměř kohokoliv. Existují i týmové varianty takže lze i zakomponovat i do teambuildingového programu.

Nastal čas se tedy vydat na největší a nejdelší discgolfové hřiště v České Republice,užít si krásné přírody v srdci Českomoravské vrchoviny, na úplném rozhraní Středočeského kraje a Kraje Vysočina, trochu si zasportovat s menší, či větší partou přátel či firemních kolegů a užít si tenhle zábavný sport v tom nejlepším možném místě.

DISC GOLF PARK v Chateau HostačovDISC GOLF PARK v Chateau HostačovDISC GOLF PARK v Chateau HostačovDISC GOLF PARK v Chateau Hostačov

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka