Candella massage® - originální a harmonizující

Candella Massage®, v českém překladu masáž svíčkou, je originální masáží, která se v poslední době dostává do popředí nabídek služeb mnoha exkluzivních center krásy. Je stále vyhledávanější i mezi klienty, kteří si chtějí dopřát nevšední relaxační zážitek. Tlumené světlo masážní svíčky samo o sobě vyvolává pocit pohody a harmonizující masáž jejím parfémovaným olejem tento prožitek dovede k dokonalosti.

Masážní svíčka, pojem poněkud nezvyklý, ale velmi výstižný. Na první pohled ničím nepřekvapí. Po zapálení hoří klidným příjemným plamenem, který uvolňuje do ovzduší aromatické látky a voskovou hmotu svíčky mění v masážní olej. Tento „ztužený“ olej má skutečně vzhled vosku, ale působením tepla plamene se mění v ideální masážní médium s obsahem mnoha aktivních látek. Masážní svíčka se dá použít opakovaně, nové rozehřátí masážního oleje nijak nemění jeho vlastnosti. Na českém trhu se již objevilo několik značek, které tento atraktivní produkt nabízejí. Parfémované masážní svíčky značky Guergi v malých kovových nebo porcelánových dózách patří k těm, které svou atraktivností, antioxidačními vlastnostmi, regeneračními a hydratačními účinky nově obohacují služby beauty salonů, wellnes center a masážních salonů. Jejich složení, sojový olej, včelí vosk, éterické oleje a parfémová složka, bylo testováno alergology a dermatology a vyhodnoceno jako hypoalergenní. Složení a kvalita masážních svíček Guergi je nesporná, jsou ideální jak pro regeneraci svalů po sportovním výkonu, tak pro fyzikální terapeutickou masáž či pro relaxaci a ozdravění pokožky.

Guergi má ve své nabídce zatím pět druhů masážních svíček:

Čokoládová:
pomáhá vyhladit pokožku, odplavit toxické látky a uvolnit ztuhlé svaly.
Karamelová: ideální pro dodání energie.
Vanilková: působí antidepresivně, uklidňuje pokožku.
Jasmínová: relaxační s liftingovým efektem, regeneruje suchou pokožku.
Japonský lotos (v Japonsku nejen symbol léta a také čistoty – ač vyrůstá z bahna, kvete nepošpiněn) má oxidační a omlazující účinky.

Samotná masáž svíčkou je velmi jednoduchá. Jako vždy při nutnosti volby masážního přípravku je důležitý pohovor s klientkou či klientem. Podle jeho momentálního rozpoložení a požadavku na výsledný efekt se volí masážní svíčka s odpovídajícími účinnými látkami.

Po zapálení svíčky se ztuhlý olej během cca deseti minut rozpustí a dosáhne teploty potřebné pro masáž. Mezidobí se v kosmetických salonech většinou využije pro peeling, aby pokožka byla ideálně připravena na průnik aktivních látek. Vlažný olej se dlaněmi aplikuje na tělo a jemně vmasíruje do pokožky. Díky snadné penetraci účinných látek prostřednictvím teplého oleje je výsledný efekt na pokožce okamžitě viditelný, pleť je jemná, vyživená. Navíc se během procedury uvolňují vonné kompozice, působí na všechny smysly a umocňují pocit pohody a relaxace. V dnešní hektické době plné stresu, ať již se jedná o fyzický, pracovní či emoční, je masáž svíčkou jedním z velmi účinných prostředků, jak tyto stavy eliminovat. Romantické světlo svíčky, vůně uklidňujících či naopak povzbuzujících ingrediencí spolu s masáží teplým olejem dokonale uvolní tělo i mysl a přispěje k harmonizaci osobnosti klienta.

Candella massage® - originální a harmonizujícíCandella massage® - originální a harmonizujícíCandella massage® - originální a harmonizující

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka