BUDWEISER BUDVAR HIGH JUMP

Všichni, kdo rádi volný pád, slunce a bikini, si nezapomeňte poznamenat toto datum!

3. - 4. srpna 2012 proběhne v hřiměždickém lomu nedaleko Příbrami již 13. ročník mistrovství republiky ve skocích do vody.

HIGH JUMP není pouze adrenalinový sportovní zážitek. Během těchto dvou horkých prázdninových dnů zažijete trochu více vzrušení ve spojení s hudbou a vychytávkami než na kdejakém hudebním festivalu.

HIGH JUMP je domácí variantou cliffdivingových závodů konaných po celém světě. Historie říká, že tento sport vznikl na Hawaii, kde se muži vrhali střemhlav ze skály, aby dokázali odvahu místním ženám. Současnost říká, že jde o skvělou zábavu v nádherném prostředí žulového lomu v Hřiměždicích za účasti krásných žen a lomu plného charismatických a vtipných pohodářů se skvělým doprovodným programem.

Denní program nabízí profesionální exhibici a soutěž v extrémních skocích do vody z 12 a 16 metrové věže a 5 metrové houpačky. V hlavních rolích se představí jak skokanská špička ze zahraničí, tak čeští borci, poprvé v historii Highjump bude předveden 3x exhibiční skok z 20 metrů. HIGH JUMP dále obšťastní svou účastí světové hvězdy cliffdivingu, jako Anna Bader, Ilya Schurov, Andreas Hulliger, Christian Guth a další.

Tento zážitek si rozhodně nenechte ujít a přijďte zkouknout, co tato dáma umí roztočit, zabalit a vykroutit!

 

Součástí závodu bude i nejbizarnější skokanské odvětví zvané SPLASHDIVING (pro představu a lidově "placáky"), letos pod hlavičkou partnera s názvem EVROPA 2 CRAZY JUMP, jehož cílem není ladný dopad, ale naopak to, aby vystříklo co nejvíce vody.

BUDWEISER BUDVAR Highjump není bezvýznamná prázdninová „sranda“, je to event a komunita, která vychovala nejlepší domácí skokany a skokanky světové úrovně. Například Lucie Absolonová, Jan Slánský či Michal Navrátil, naše skokanská „celebrita číslo jedna“, začal na Highjumpu kariéru, která ho v dnešní době řadí mezi nejúspěšnější skokany světa. Jako high diver získal dokonce prestižní angažmá ve vodním divadle na lodi Allure of the Seas a v současnosti boduje na předních pozicích ve světové sérii RED BULL CLIFFDIVING.

Večerní program bude třešinkou na dortu, která vás zasytí až do ranních hodin. Hřiměždický lom se promění v jeden velký mejdan, kde se vám na RED BULL TOUR BUS představí např. PRAGO UNION, HORKÝŽE SLÍŽE , U-CEE nebo UNITED FLAVOUR BAND. Rytmus ve vašem těle rozhodně probudí i náš letošní speciální host, a to v pátek na Jagermeister stagei DJ A-Skillz.

 

Lístky v předprodeji na www.ticketstream.cz za 410,-Kč nebo přímo na místě za 500,- Kč.

Více informací o akci Highjump naleznete na internetových stránkách

 

 

TZ a fotografie poskytl za pořadatele akce T. Jechort, děkujeme. WellnessNoviny.cz a RomantickePobyty.cz jsou mediálními partnery akce.

BUDWEISER BUDVAR HIGH JUMPBUDWEISER BUDVAR HIGH JUMPBUDWEISER BUDVAR HIGH JUMPBUDWEISER BUDVAR HIGH JUMP

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka