Budweiser Budvar HIGH JUMP 2011

29. - 30. 7. 2011

Ve dnech 29. - 30. července proběhne v hřiměždickém lomu nedaleko Příbrami 12. ročník otevřeného mistrovství republiky ve skocích do vody. Adrenalinem nabitý víkend, plejáda známých kapel, řada doprovodných aktivit, kemping a skvělý relax v krásném přírodním areálu - to je rozmanitý charakter již tradičního Highjumpu, kterým vyniká mezi ostatními prázdninovými událostmi.

Denní program nabízí profesionální exhibici a závod v extrémních skocích do vody z 12, 16 metrové věže a 5 metrové houpačky. V hlavních rolích soutěže se představí jak čeští borci, tak skokanská špička ze zahraničí. Součástí skokanské přehlídky bude i nejbizarnější odvětví zvané SPLASHDIVING (pro představu a lidově "placáky"), jehož cílem není ladný dopad, ale naopak aby vystříklo co nejvíce vody. Nutno dodat, že Splashdiving je oficiální sportovní disciplínou populární po celém světě.

Největším úspěchem a odkazem Highjumpu je skutečnost, že hostil a vychoval nejlepší domácí skokany. Například Michal Navrátil, naše skokanská „celebrita číslo jedna“, začal na Highjumpu kariéru, která ho v dnešní době řadí mezi nejúspěšnější skokany světa. Jako high diver získal dokonce prestižní angažmá ve vodním divadle na lodi Allure of the Seas.

Večer se Highjump promění v outdoorovou festivalovou party s hudební produkcí na čtyřech scénách. Na hlavní Evropa 2 Stagei se blýsknou přední české kapely jako Skyline, Plexis, Navigators, Fast Food Orchestra, Gang ala Basta, Pipes and Pints či Indy KMBL. Díky generálnímu partnerovi Budweiser Budvar, který letos významně podpořil nejen samotný závod, ale i hudební show, se však Highjump 2011 poprvé ve své historii pochlubí opravdu hvězdným zahraničním headlinerem. Se svou kapelou bude programu vévodit světová reggae STAR z Británie Christopher McFarlane aneb Macka B!

Na Highjumpu vám nic nechybí. Rozlehlé dějiště a zázemí akce totiž naplňuje veškeré potřeby a pohodlí svých fanoušků. Bezprostředně u lomu zaparkujete, postavíte stan a k dispozici vám je řada stánků nejen s občerstvením. Během víkendu si užijete koupání v čistém žulovém lomu a relaxu v krásném přírodním areálu. Odvážní jedinci si mohou na vlastní kůži vyzkoušet „highjump“ nebo se zúčastnit doprovodných zábavních aktivit. Těšit se můžete na Pit Bike freestyle motokros, soutěž Highjump best babe, Nintendo herní stan či originální závod na surf prknech.

Přijeďte si užít atmosféru již 12. ročníku originální akce, která stojí na pomezí sportu a festivalu, přijeďte na Highjump 2011!

 

Za fotografie děkujeme pořadateli akce.

Budweiser Budvar HIGH JUMP 2011Budweiser Budvar HIGH JUMP 2011Budweiser Budvar HIGH JUMP 2011Budweiser Budvar HIGH JUMP 2011

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka