Brazilská taneční soutěž pozvala české reprezentanty  

V zemi rytmické hudby a tance se poslední víkend v září koná mezinárodní taneční soutěž organizace LIBRAF. Soutěž bude ojedinělá účastí tanečníků z Evropy. Trojnásobní mistři světa ve sportovním aerobiku, hvězdy organizace FISAF Veronika Šindelářová a Pavel Sirotek přijali pozvání prezidenta jihoamerické organizace LIBRAF Claudia Franzena.

Fotbal, formule 1, ale především rytmická hudba a tanec neodmyslitelně patří k Brazílii. Do jaké jiné země by měly jet reprezentovat Českou republiku hvězdy Českého svazu aerobiku, fitness a tance FISAF než právě tam. Veronika Šindelářová a Pavel Sirotek byli pozváni prezidentem organizace LIBRAF, která byla v Brazílii založena roku 2003, aby napomohla popularizaci aerobiku a fitness. Organizace LIBRAF oficiálně akredituje jihoamerické mistrovství, které se koná každý rok v říjnu v Porto Alegre. Letošní mistrovství bude speciální a to hned ze dvou důvodů. Jedná se o desáté výročí konání této soutěže v Jižní Americe a také účast evropských závodníků, je naprostou ojedinělostí.

 

“Velmi si vážíme nabídky, kterou Pavlovi a Veronice dal Claudio Franzen. V posledních letech velké mezinárodní federace ve světě sportovního aerobiku bohužel spíše nespolupracovaly. Účast našeho špičkového páru považuji za první z můstků, které bychom rádi vybudovali jak na národní, tak i mezinárodní úrovni a Veronice a Pavlovi budeme všichni moc držet palce k co nejlepšímu umístění,” vyjadřuje se k účasti našich reprezentantů prezidentka Českého svazu aerobiku, fitness a tance Jana Havrdová.

Pár soutěžící v královské disciplíně sportovního aerobiku, je na starém kontinentu prakticky neporazitelný. Již po páté zvítězili na FISAF mistrovství Evropy v aerobiku, fitness a HIP HOP UNITE 2012. Pyšnit se mohou také třemi tituly mistrů světa. "Pokud se nám závod podaří a zvítězíme, bude to pro nás v prvé řadě potvrzení našich světových kvalit," konstatuje reprezentant, partner Veroniky Šindelářové Pavel Sirotek.

 

 

zdroj fotografií: Koli media – zaslala Petra Fuksová, Junior Manager agentury RHA, za Český svaz aerobiku, fitness a tance FISAF

Brazilská taneční soutěž pozvala české reprezentanty  Brazilská taneční soutěž pozvala české reprezentanty  

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka