BOSU

Název BOSU vznikl jako zkratka slov BOth Sides Up. Jde o půlkulatý míč, který lze použít vyklenutou stranou nahoru i dolů, a na kterém můžete cvičit různá balanční cvičení podobně jako na fitballu či overballu. Příjemným rozdílem ale je, že se vám BOSU nikam nezakutálí.

BOSU® Balance Trainer je ideální vybavení pro fitness centra, osobní trenéry, sportovní kluby, fyzioterapeuty, ale také domů před televizní obrazovku. Díky jednoduchosti pomůcky si každý uživatel určuje vlastní úroveň obtížnosti, takže jej ocení jak začátečníci, tak trénovaní atleti.

BOSU je velmi účinné cvičení, jehož efekt pocítíte velmi rychle, ať už se jedná o vyrýsování svalů, protažení, či zeštíhlení. Pravidelné cvičení zlepší vaši fyziologickou rovnováhu a symetrii pohybu, posílí všechny svalové skupiny, což vede k lepšímu držení těla nejen při chůzi, zpevní vaziva a šlachy kolem kolenních a hlezenních kloubů, a zeštíhlí problematické partie. Kromě toho vás může pravidelné a správně prováděné cvičení na BOSU zbavit bolestí zad a šíjových svalů.

 

 

 

 

BOSUBOSU

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka