Beachwell Pelhřimov

Areál Beachwell v Pelhřimově je sportovně-relaxační areál, který kromě kurtů pro plážové sporty nabízí také posilovnu s kardio zónou, wellness a kryoterapii. Součástí areálu je také penzion s moderně vybavenými pokoji.

BEACH

Areál disponuje čtyřmi pískovými kurty, z nichž dva jsou v letní sezóně zastřešeny, takže je možné hrát i v případě nepříznivého počasí. V zimní sezoně je díky kryté, vytápěné hale možné zahrát si plážový volejbal, tenis, badminton nebo fotbal na dvou kurtech. V areálu jsou kromě turnajů pořádány také kempy plážového volejbalu a nechybí ani kruhový trénink na písku.

WELLNESS

Ve wellness najdete finskou saunu, Bio saunu, páru ale také infrasaunu. Nechybí ani ochlazovací bazének, ledová studna a relaxační místnosti. Opravdovou relaxaci si můžete dopřát v hydromasážní vaně, která disponuje 38 masážními tryskami. Saunový svět je možné navštívit v rámci veřejného saunování nebo si celý může s přáteli pronajmout sami pro sebe.

FITNESS

Moderní a kvalitní vybavení posilovny, jehož součástí je i kardio zóna, poskytuje podmínky pro posílení svalstva celého těla. Dva běžecké trenažéry, dva druhy veslařských trenažérů, silová klec, posilovací lavice na břicho, oblíbený závěsný posilovací systém nebo kettlebell a další vybavení.

Kromě posilovny je v areálu také fitness sál, který slouží například ke cvičení power jógy.

KRYOTERAPIE

Kryoterapie neboli léčba chladem je moderní, rehabilitačně-léčebný postup, který našel uplatnění při celé řadě zdravotních problémů. Nabízíme jak celkovou kryoterapii, která při teplotě -110°C až -130°C poskytuje kompletní poúrazovou i chronickou regeneraci organismu, tak lokální kryoterapii, která je při -160°C cílenou terapií pohybového aparátu a měkkých tkání. Vyzkoušejte celkovou kryoterapii například jako formu regenerace po fyzické zátěži nebo lokální kryoterapii při konkrétních zdravotních problémech.

PENZION

Moderní stavba penzionu nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích s nadstandardním vybavením. Všechny pokoje jsou koncipovány jako dvoulůžkové a nabízejí možnost přistýlky. Přistýlka je klasické lůžku a stejně jako všechny postele v penzionu má upravenou délku pro sportovce na 210 cm. V každém pokoji je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, odděleným WC a umyvadlem. Samozřejmostí jsou i šatní skříně a další úložné prostory. Pokoje jsou vybaveny minibarem, TV, fénem, trezorem, ventilátorem a nechybí ani wi-fi ZDARMA.

Beachwell PelhřimovBeachwell PelhřimovBeachwell PelhřimovBeachwell PelhřimovBeachwell PelhřimovBeachwell PelhřimovBeachwell PelhřimovBeachwell Pelhřimov

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka