Autobusem v září na Korsiku

2 TÝDNY POBYTU NA PLÁŽÍCH SE 4 CELODENNÍMI VÝLETY V CENĚ

I v Evropě je ještě možno prožít pěknou dovolenou u moře, v přírodě, klidu a pohodě, daleko od stánků s čímkoliv či různých rámusících atrakcí. Jedním z těchto mála míst je např. francouzský ostrov Korsika.

Velké hotely zde neexistují, výstavba nových ubytovacích kapacit je limitována,  pláže, zejména na východním pobřeží , jsou dlouhé, písečné a zejména mimo sezónu téměř liduprázdné, střed ostrova je tvořen vysokými horami a hlubokými soutěskami, západní pobřeží je divoké a skalnaté s romantickými zátokami, naleznete zde hluboké borovicové lesy, kaštanové háje, vodopády a kaskády, vinice a vinné sklípky s nabídkou výborného korsického vína, perfektní restaurace s místními specialitami a typické korsické kavárny.

A do této destinace v září 2013 zamíří již poněkolikáté autobus CK Natur Travel (www.naturtravel.cz). Po krátké čtyřhodinové plavbě na trajektu Livorno-Bastia dosáhne Korsiky a zaveze účastníky zájezdu do střediska Club Corsicana na východním pobřeží ostrova, nedaleko městečka Moriani. Středisko je sice vedeno jako naturistické (= bez plavek), ale naturismus přímo v areálu není povinný a pláž je tak dlouhá, že v září se vždy najde místo, kde plavky nebudou na obtíž.  Pobyt u moře bude zpestřen 4 celodenními výlety, které obsáhnou prakticky všechna významná místa na ostrově – mys Pertusato, historická města Bonifacio, Sartene, Corte, Calvi a Ajaccio, skalní útvary Calanches, průsmyky Bavella a Verghio, soutěsku Spelunca, , rezervaci Scandola, Cap Corse, vesničku Patrimonio a její vinné sklípky, ….

Autobusem v září na KorsikuAutobusem v září na KorsikuAutobusem v září na Korsiku

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka