24. odborná konference APR - setkání odborníků a provozovatelů bazénů a saun

18. – 19.10.2017

Asociace pracovníků v regenereaci (APR) ve spolupráci s Českou asociací saunérů (ČAS) pořádají v pořadí již 24. odbornou konferenci na téma: „ Prezentace a komunikace v prostředí saun a wellness“. Konference se uskuteční v Hotelu Gustava Mahlera 18. – 19.10.2017 v Jihlavě. Celá konference je pod záštitou primátora Jihlavy pana PaedDr. Ing. Rudolfa Chloupka a je zaměřena pro všechny provozovatelé bazénů, saun a wellness.

Každý rok Asociace pracovníků v regeneraci (APR) organizuje pro své členy i pro odborníky z řad veřejnosti odbornou konferenci. Nejinak tomu je i letos, kdy ke společné spolupráci přizvala Českou asociaci saunérů (ČAS). Podzimní konference se koná v prostorách Hotelu Gustav Mahler v Jihlavě. Je zajištěn bohatý program.

V rámci odborné diskuse přednášejících a účastníků konference se zaměříme na  problematiku využití nejznámější sociálních sítí v provozu bazénů, saun a wellness. Jak oslovit a zaujmout potencionální návštěvníky pomocí sociálních sítí nebo atraktivních webových stránek.

Součástí konference je i prohlídka jihlavského pivovaru a také saunové ceremoniály na Plaveckém bazénu Rošického v Jihlavě.

Přihlásit na konferenci se může buď to na internetových stránkách www.aprcz.cz, kde je zveřejněna elektronická přihláška, s veškerými organizačními údaji, písemně na adresu: Asociace pracovníků v regeneraci, Nad Šutkou 41E, 182 00 Praha 8, nebo na email apr@seznam.cz. Kontaktní osobou je Bohumila Laudátová tel: 284 021 911.

Fotografie zaslala Bohumila Laudátová   - děkujeme.

24. odborná konference APR - setkání odborníků a provozovatelů bazénů a saun24. odborná konference APR - setkání odborníků a provozovatelů bazénů a saun24. odborná konference APR - setkání odborníků a provozovatelů bazénů a saun24. odborná konference APR - setkání odborníků a provozovatelů bazénů a saun24. odborná konference APR - setkání odborníků a provozovatelů bazénů a saun

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka