2. Odborná konference Hotelové wellness & SPA

Veletrh FOR ARCH a BAZÉNY, SAUNY & SPA

Rádi bychom vás pozvali na 2. Odbornou konferenci Hotelové wellness & SPA u příležitosti mezinárodního veletrhu FOR ARCH a veletrhu BAZÉNY, SAUNY & SPA. Hlavní konferenční program je připraven na odpolední hodiny ve středu 21.9.2016.

Hlavní téma konference 2016:

Od návrhu k realizaci úspěšného wellness provozu

Inspirace a využití technologických novinek a aktuálních trendů z mezinárodního prostředí.

Účastníci budou mít příležitost dozvědět se o aktuálních trendech v této oblasti od zajímavých hostů a odborníků, zapojit se do diskuze a výměny názorů a získat řadu nových kontaktů. Jedná se o jedinečnou příležitost, která se koná opět po roce a nabízí zejména prostor pro osobní setkání všech, kteří se profesionálně sektoru wellness a spa na území ČR i v zahraničí věnují.

Vlastní konference bude mít dvě hlavní části, přičemž první bude věnována odborným přednáškám. Přednášející se budou věnovat aktuálním trendům v oblasti wellness designu, přípravě a realizaci nových wellness provozů, architektuře při přestavbě SPA, dispozičnímu řešení,  otázkám provozu či komunikace s klienty. Zazní také informace týkající se přípravy nového provozu wellness, jeho výstavby a technické realizace.

Druhou část konference bude tvořit panelová diskuse, která přivítá řadu odborníků z ČR i ze zahraničí, přičemž diskuze bude věnována zkušenostem z provozu hotelového wellness & SPA se zaměřením na novinky v procedurách s ohledem na preference hostů. Panelisté představí svoji cestu k úspěšným projektům a pojmenují překážky, které čekají na většinu provozovatelů. Přiblíží také účastníkům konference současné technologie, oblíbený design interiérů a exteriérů a kvalitu nabízených služeb.

Více informací včetně přihlášky na konferenci najdete na internetových stránkách http://spakonference.rain.cz/

Naši partneři:

FRAJT - http://www.frajt.cz/
HANSCRAFT - http://www.hanscraft.com/
AQUAPALACE PRAHA - http://www.aquapalace.cz/
COQUI - http://www.coqui.cz/
PHYSIOTHERM - http://www.physiotherm.cz/
PAYOT - http://www.payot.com/CZ/cs
RAIN-O-TEC - http://www.rain-o-tec.at/

2. Odborná konference Hotelové wellness & SPA2. Odborná konference Hotelové wellness & SPAPramen Sv.Barbory, ParkHotel, Kašperské HoryŠumavské lázně, ParkHotel, Kašperské HoryAquapalace PrahaTherme LaaInfinit, wellness na zámku Praha - Krč

Naše další projektyPartneři

Asociace pracovníků v regeneraciSaunafest 2015Relax Centrum KolštejnFrajtHotel Hluboký DvůrHotel Komorní hůrka